Harry Potter a Kameň mudrcov

Harry Potter and the Philosopher's Stone
subdirectory_arrow_right súčasť série Harry Potter (1. kniha)
Prvý diel svetoznámej série, v ktorom sa Harry zoznámi s Ronom a Hermionou a zažijú spolu prvé dobrodružstvá na čarodejníckej škole Rokfort.
Dátum pôvodného vydania
26. jún 1997
Jazyk pôvodného vydania
angličtina
Vydania knihy
2 vydania v databáze

J. K. Rowlingová

event 1965
flag Spojené kráľovstvo
Britská spisovateľka, známa najmä vďaka sedemdielnej sérii kníh o čarodejníckom učňovi Harrym Potterovi. Tá získala celosvetový úspech vrátane množstva ocenení a viac než 500 miliónov …
Celý profil autora

Priemerné hodnotenie

Zatiaľ žiadne hodnotenie. Pridaj prvú recenziu.

Žánre

Štítky

O tomto vydaní

Prvá časť série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi v novom exkluzívnom vydaní. Nechajte sa očariť žiarivými ilustráciami a interaktívnymi prvkami.

V novom originálnom vydaní knihy Harry Potter a Kameň mudrcov zažijete tento už klasický príbeh ako nikdy predtým. Text J.K. Rowlingovej sprevádzajú plnofarebné ilustrácie takmer na každej strane a osem netradičných interaktívnych prvkov: otvoríte list z Rokfortu, odhalíte tajný vchod do Šikmej uličky či vychutnáte honosnú hostinu vo Veľkej sieni.

Toto jedinečné vydanie navrhli a vytvorili dizajnéri Miraphora Mina a Eduardo Lima v spoločnom štúdiu MinaLima. Stoja aj za grafickým spracovaním filmov o Harrym Potterovi a Fantastických zveroch. Kniha bude určite ozdobou knižnice všetkých fanúšikov Harryho Pottera a zároveň predstavuje novú, vizuálne atraktívnu podobu obľúbeného príbehu pre ďalšiu generáciu čitateľov.

(oficiálny text)

Dátum vydania

10. máj 2024

Vydavateľ

Ikar

ISBN

978-80-551-9165-2

Jazyk

slovenčina

Formát knihy

klasická kniha

Väzba knihy

pevná väzba

Počet strán

360

Prekladatelia

-

Ilustrátori

-

Najnovšia recenzia

Žiadna recenzia sa nenašla.

Najnovšie komentáre

Žiadny komentár sa nenašiel.