Sedem sestier 2: Búrková sestra

Rok pôvodného vydania
2015
Jazyk pôvodného vydania
angličtina
Vydania knihy
1 vydanie v databáze

Lucinda Rileyová

event 1965 - 2021
flag Spojené kráľovstvo
Bývalá severoírska spisovateľka, tanečníčka a herečka. Zameriavala sa najmä na žáner historickej fikcie. Známa je najmä vďaka 8-dielnej sérii románov Sedem sestier. Posledný diel série …
Celý profil autora

Priemerné hodnotenie

Zatiaľ žiadne hodnotenie. Pridaj prvú recenziu.

Žánre

žiadne žánre zatiaľ neboli pridané

Štítky

žiadne štítky zatiaľ neboli pridané

O tomto vydaní

Strhujúca séria voľne na seba nadväzujúcich historicko-romantických príbehov o siedmich nevlastných sestrách, ktoré osud zaveje do najrozmanitejších častí sveta, aby sa stretli s fiktívnymi i reálnymi historickými postavami, pokračuje druhou časťou.
Vietor a voda sú najväčšou vášňou Ally D´Appli?se, druhej zo siedmich adoptovaných dcér tajomného miliardára, ktoré od útleho detstva vyrastali v luxusnom sídle na brehu Ženevského jazera, až kým nevyleteli z hniezda. Ally je jachtárka a v riskantných regatách na všetkých moriach sveta dokazuje svoj kumšt a odvahu. Jedného dňa ju zaskočí správa o nečakanej smrti milovaného otca, ktorý jej - podobne ako ostatným sestrám - zanechal záhadný odkaz, ako sa môžu dopátrať pravdy o svojom pravom pôvode.
Najstaršiu sestru Maiu zaviedlo pátranie až do ďalekej Brazílie a do obdobia, keď sa nad Riom de Janeiro stavala ikonická socha Krista Spasiteľa, Ally sa zase vydá po stopách nórskeho skladateľa Edvarda Griega do zasneženej Škandinávie. Tu okamžite podľahne divokej kráse severskej prírody a očarujúcemu svetu majstrovej hudby. Keď napokon stretne huslistu Thoma, ktorý jej z neznámych príčin pripadá dôverne známy, začína tušiť, že jej láska k hudbe v mladosti nebola náhoda.

(oficiálny text)

Dátum vydania

18. október 2019

Vydavateľ

Tatran

ISBN

978-80-222-1009-6

Jazyk

slovenčina

Formát knihy

klasická kniha

Väzba knihy

pevná väzba

Počet strán

500

Prekladatelia

-

Ilustrátori

-

Najnovšia recenzia

Žiadna recenzia sa nenašla.

Najnovšie komentáre

Žiadny komentár sa nenašiel.