Ťaživé ticho

Fear the Silence
List nájdený po záhadnej smrti Maggienho manžela Willa odhaľuje temné tajomstvo. Zatiaľ čo policajná správa tvrdí, že Will spáchal samovraždu, Maggie si skladá čriepky dokopy a začína si uvedomovať, že o život ide už aj jej samotnej.
Dátum pôvodného vydania
6. júl 2023
Jazyk pôvodného vydania
angličtina
Vydania knihy
1 vydanie v databáze

Robert Bryndza

event 1979
flag Spojené kráľovstvo
Britský spisovateľ a scenárista žijúci na Slovensku.
Celý profil autora

Priemerné hodnotenie

Zatiaľ žiadne hodnotenie. Pridaj prvú recenziu.

Žánre

Štítky

O tomto vydaní

Maggie je úspešnou lekárkou a s manželom Willom žije presne taký život, o akom vždy snívali. Jedného dňa však do nemocnice privezú postreleného muža v povedomom oblečení. Maggin život sa najprv zastaví a potom otočí hore nohami. Napriek všetkej snahe sa Willa nepodarí zachrániť a Maggie je presvedčená, že sa stal obeťou vlámania. Policajná správa však znie jasne: spúšť potiahol Will sám.?

Maggie je zdrvená od žiaľu a zožierajú ju nezodpovedané otázky. Jej manžel nebol samovrah. Mal toľko dôvodov žiť. Po pohrebe odchádza Maggie do ich prázdninového domu na malom chorvátskom ostrove, aby unikla realite. Lenže všetko ju to dostihne aj na opustenom mieste a pravda je oveľa temnejšia, než čakala.?

Všetko odštartuje list, ktorý jej Will napísal pre prípad svojej smrti a ktorý obsahuje indície odhaľujúce strašidelné tajomstvo. Postupne, ako si Maggie skladá čriepky dokopy, zisťuje, že Willova smrť je spojená s niekým z jeho minulosti... S niekým, kto urobí všetko pre to, aby ju umlčal.

(oficiálny text)

Dátum vydania

27. október 2023

Vydavateľ

Cosmopolis

ISBN

978-80-8090-629-0

Jazyk

slovenčina

Formát knihy

klasická kniha

Väzba knihy

pevná väzba

Počet strán

368

Prekladatelia

-

Ilustrátori

-

Najnovšia recenzia

Žiadna recenzia sa nenašla.

Najnovšie komentáre

Žiadny komentár sa nenašiel.